Turizm Seyahat Hizmetleri

Tüm ulaşımlarınızı sizin adınıza biz organize ediyoruz. CAN ORÇUL Turizm sizlerin ve misafirlerinizin tüm transferlerinin zamanında, güvenli ve en iyi şekilde yapılmasını sağlayan çözüm ortağınızdır.
Son model araçlarımız, deneyimli personelimiz, standart olarak koltuk arkası bireysel eğlence sistemleri ve sınırsız ikram servisi seçeneklerimiz ile her transferinizde sizlerin hizmetinizdeyiz.

Kurumsal Etkinliklere Yönelik Transferler

Şirketinizin bayi toplantıları, kongre ve fuar etkinlik ulaşımları, özel organizasyon transferleri vb. tüm taleplerine anında araç tahsis etmektedir. Ayrıca, siyasi partiler, yerel yönetim ve belediyeler, dernek ve vakıflar, kamu kurum ve kuruluşlarının tüm transfer organizasyonları uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Okul Organizasyonları

Okul gezisi programlarınız, eğitim programlarınız vb. organizasyonlarınıza yönelik tüm transferleriniz en güvenli şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca üniversitelerin festival, konser, yarışma, seminer, kongre vb. tüm faaliyetlerinde yurtiçi ve yurtdışı transfer hizmetlerimiz tüm yıl boyunca organize edilmektedir.

Spor Etkinlikleri

Profesyonel ve amatör spor kulüpleri ve taraftar gruplarının tüm transferleri, kısa ve uzun süreli spor aktivite ve turnuvaları, maç ve kamplara ilişkin seyahat ve aktarmalar ile istendiği takdirde konaklama seçenekleri CAN ORÇUL Turizm tarafından sağlanmaktadır.

Yurtiçi ve Yurtdışı Tur Planlamaları

Tüm yurtiçi ve yurtdışı turlarınızın transferlerini gerçekleştirebileceği gibi istediğiniz güzergahlar da sizin adınıza tur programlarınızı da planlamaktadır.

SEDAN

Sedan standart 3 kişi kapasiteli olup son model sedan özelliklerinde, hem ekonomik hem de konforlu araçlardır.

VIP

Vip Minibüs 6 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre değişiklik göstermekte olup, yüksek donanımlı en güvenli araçlardır.

MİNİBÜS

Minibüs grupları 8-19 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre değişiklik göstermekte olup, son model araçlardan oluşan en güvenli araçlardır.

MİDİBÜS

Midibüs grupları 27-31 kişi kapasiteli olup, kişi sayısına göre ideal konfor ve güvenlikte araçlardır.

OTOBÜS

Otobüs grupları 45-54 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre farklılıklar göstermekte olup, tamamı turizm hizmetinde kullanılmaktadır.