Personel Ulaşım Hizmetleri

Firmamızın ana faaliyet konusu Personel Taşımacılığı olup 1996 yılından bu yana elde ettiği bilgi birikimi ve deneyimli uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Modern filosu, öncü kalite ve hizmet anlayışı ile iş dünyasının önde gelen temsilcileri tarafından tercih edilmektedir.
CAN ORÇUL Turizm, müşterilerinin çalışanlarını belirlenen güzergahlar içinde sabah evlerinden iş yerine akşam ise iş yerinden evlerine güvenle taşımaktadır. CAN ORÇUL Turizm gururla taşıdığı bu güveni üç temel prensip üzerinde inşa etmiştir:

Kalite

CAN ORÇUL Turizm, sektöre örnek olan ve uluslararası belgelerle kanıtlanan kalite sistemiyle, müşteri memnuniyetini esas alan bir hizmet anlayışına sahiptir.

Dakiklik

Profesyonellerden oluşan ve İstanbul yollarını çok iyi bilen araç sürücülerimizle, personeliniz mesai saatinden önce, huzur ve güvenle görevinin başında bulunur.

Güvenlik

Araçlarımızda taşıdığımız her birey, olası kazalara karşı, Trafik ve Kasko sigortalarının yanında, Ferdi Kaza Koltuk Sigortası güvencesi altındadır.

• CAN ORÇUL Turizm, 1992 yılında kurulan ve İstanbul içerisinde toplu taşımacılık, personel, turizm, öğrenci taşımacılığı yapan şirketleri bir araya getiren İSTAB -İstanbul Taşımacılar Birliği Derneğinin üyesidir.