Hakkımızda

CAN ORÇUL Turizm; uzun süre şehirlerarası yolcu taşımacılığı alanında faaliyet göstermek üzere ticaret hayatına başlamıştır. 1997 yılında hizmet alanını genişleterek Personel Ulaşım Hizmetleri, Öğrenci Ulaşım Hizmetleri, Turizm Seyahat Hizmetleri, Özel Transfer Hizmetleri’nde de hizmet vermeye başlamıştır.

Servis Taşımacılığının önemi ve profesyonel yönetim anlayışı ile hizmet verdiği tüm ulaşım sektöründe kısa sürede tercih edilen şirketler arasında yerini almıştır.

CAN ORÇUL Turizm, genç, dinamik ve 50 kişiye ulaşan uzman kadrosuyla, müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve tecrübeli personeli ile ve modern, emniyetli ve konforlu araç filosuyla, finans, sigorta, ilaç, kozmetik, enerji, spor, inşaat, turizm, otomotiv, bilişim, teknoloji gibi sektörlerin öncü kuruluşlarından araç ve servis ihtiyaçlarını özmal ve tedarikçilerimizden oluşan yaklaşık 600 adet araç filosuyla karşılamaktadır.

CAN ORÇUL Turizm, mutlak müşteri memnuniyeti ilkesiyle, gelen istekleri vakit kaybetmeden değerlendirmekte, en kısa sürede çözümlemekte ve sürekliliğini sağlamaktadır. CAN ORÇUL Turizm kalite çalışmalarını çağa uygun olarak sürdürmekte, hem müşterilerine hem de çalışanlarına karşı güvenilirlik, dürüstlük ve şeffaflık politikasını benimsemektedir.

2016 yılı itibari ile 19. Kuruluş yılını kutlayan şirketimiz, edindiği iş tecrübesi ve modern araçları ile Soğanlık Merkez Ofisi ve çeşitli tip ve kapasitedeki araçlarıyla İstanbul, Kocaeli, İzmir bölgelerinde toplu ulaşım hizmetinize çözüm ortağınız olmaktadır.

SİZİ ARAYALIM

Geri arama isteğinde bulunun.

Servis hizmetleri detaylarını görüşmek üzere geri aranma talebinde bulunmak için aşağıdaki formu doldurun.

Mesajın için teşekkürler. Gönderildi.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.